Kurs dla uczniów
Ogólnopolskie Warsztaty Pianistyczne w Krynicy-Zdroju przeznaczone są dla uczniów fortepianu szkół muzycznych I i II stopnia. Wykładowcami są znakomici nauczyciele o wybitnych osiągnięciach pedagogicznych.
Program Warsztatów obejmuje pięć lekcji fortepianu z wybranym pedagogiem, kurs wykonawstwa muzyki dawnej z wybitną specjalistką w tej dziedzinie – prof. Elżbietę Stefańską z Akademii Muzycznej w Krakowie, warsztaty improwizacji fortepianowej 
z prof. Grażyną Draus, seminaria dotyczące wykonawstwa muzyki dawnej oraz treningu mentalnego w kontekście jak najpełniejszego przygotowania do występów publicznych oraz konkursów (prof. Elżbieta Stefańska, prof. Grażyna Draus), trening mentalny prowadzony przez prof. Grażynę Draus z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina na temat „Mentalne przygotowanie do występów publicznych - czyli jak poradzić sobie z tremą”. Chętni będą mogli uczestniczyć w indywidualnych konsultacjach.

Uczestnicy Warsztatów wystąpią podczas koncertów w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego.

W ramach Warsztatów oferujemy również atrakcje pozamuzyczne - spływ pontonowy rzeką Poprad. Prosimy o zabranie sportowej odzieży.

Zajęcia odbywają się w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej w Krynicy-Zdroju, w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego
oraz w Sali konferencyjnej pensjonatu „Witoldówka”.

 • Uczestnicy Warsztatów muszą mieć zapewnioną opiekę - rodzica lub opiekuna, jeśli nie ukończyli 18-go roku życia. Opiekunem może być też nauczyciel biorący udział w kursie dla nauczycieli.
 • Informujemy, że limit uczestników został wyczerpany. Zainteresowanych zapraszamy na Warsztaty Pianistyczne w Łańcucie w dniach 17-26.08.2018 
  www.pianistycznewarsztaty.pl
 • Poniżej podajemy adresy internetowe kilku pensjonatów i hoteli znajdujących się w pobliżu szkoły muzycznej:
  http://www.malopolanka.eu/
  http://www.hotelsaol.pl/pl
  http://www.hotelprezydent.com/
  http://www.bozy-dar.pl/index.html
  http://www.nowelazienki.evroturizm.pl/
 • Warsztaty rozpoczynają się w poniedziałek 25.06. 2018 r. w Sali Balowej, Starego Domu Zdrojowego – ul. Nowotarskiego 2 o godzinie 10.00

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!

Kontakt:
Piotr Just (tel. 501 126 860)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Ławrynowicz-Just ( tel. 604 274 203 )
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Biura Warsztatów:
Piotr Just
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
ul.Dietla 15
33-380 Krynica Zdrój
tel. 501 126 860
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem przelewu /całość kwoty / prosimy dokonać do 31 maja 2018r.
Z powodu ograniczonej ilości miejsc zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników


Wpłaty prosimy dokonać na konto:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Nowym Sączu 33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 213
NBP o/Kraków 91 1010 1270 0032 9013 9120 0000